MicroblogKoho to nezajímá, ať si...

ČASTO PROBÍRANÁ ZÁLEŽITOST: LTC HISTORIE CENY A LTC ZPRÁVY TÉŽ LITECOIN RIG - WOW:D

Publikováno 09.02.2014 v 13:35 v kategorii Novinky, přečteno: 101x

Na trhu je nespočet směnáren, v nichž účastníci s Bitcoiny dělají obchody. Když se objeví účastník, jež je ochoten prodat za částku, jíž je jiný uživatel svolný zaplatit, uskuteční se směna. Na trhu jsou směnárenská místa zahraniční i vnitrostátní. Celkové kvantum měny je definitivní a dopředu známé, jeho uvolňování do oběhu je definováno pouze matem. předpisy. Postupem času se počet BTC v oběhu zvětšuje. Postupem času bude vytěženo konkrétně 21.000.000 Bitcoinů (hodnota litecoinu v korunách, bitcoin graf ceny). Rozpis služeb a obchodů, které přijímají úhradu Bitcoiny zatím není příliš rozsáhlý, ale každým dnem se znatelně zvětšuje. Někteří zaměstnavatelé již platí částečný podíl výplaty zaměstnancům v Bitcoinech.

O zrod měny se v roce 2011 zapříčinil minulý zaměstnanec Google Ch. Lee, který měl v úmyslu přinést dostupnější variantu BTC. A proto se objevil Litecoin. I když Litecoin není jediná měna, která se snaží konkurovat po celém světě známému Bitcoinu, má Litecoin nejvyšší naději vyrovnat se Bitcoinu. Cílové celkové kvantum Litcoinů je 84.000.000.. Každý LTC je rozdělen do 100.000.000 nižších jednotek, vymezených na 8 desetinných míst ; bitcoin převodník, co je to bitcoin a jak funguje.

V září 2012 vznikla BTC Foundation, starající se o přístupnost okolo kryptoměny Bitcoin, pozorování hrozeb a také eventuální zkvalitňování postupů, sjednávání porad a propagaci měny. S ohledem na decentralizovanou povahu sítě avšak nadace nemá žádné zvláštní pravomoce; v platební síti pokaždé činí rozhodnutí převážná část. Veškerá konverzace v síti běží pomocí PC programu, jež rovnou komunikuje ostatními účastníky. Účastníci existují dvoje různí: koncoví účastníci a těžaři. Koncoví účastníci jsou osoby, jež si přeposílají peníze. Jednotlivý účastník vlastní jednu a nebo mnohem víc peněženek, jež fungují jako adresy pro zrealizování plateb. Těžaři stvrzují pohyby v síti. Síť je v plné anonymitě, těžaři neví nic o odesílatelích ani příjemcích. Jako u LTC pool porovnání nebo wiki bitcoin, litecoin těžař.

reddit.com http://bitcoin.stackexchange.com/

BTC je internetová open-source peer-to-peer síť pro platby a současně v této síti používaná peněžní měna v digitální podobě. Hlavní unikátností Bitcoinu je zrovna této měny absolultní odproštěnost od zásahů vnějších vlivů; je vymyšlen takovým způsobem, aby nikdo, stejně tak ani autor nebo jiní jednotlivci, útvary či vlády, nemohl peněžní měnu zmanipulovávat, falsifikovat, zabavovat účty, řídit peněžní toky nebo zapříčiňovat snížení kupní síly peněz. V platební síti neexistuje nikdo, kdo by měl povolení o této síti rozhodovat. V síti probíhají platby s minimálními či s nulovými náklady. Šlo by pokračovat na téma LTC cena taky LTC burzovní poplatky, bitcoiny.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Bitcoin http://bitcoin.org Bitcoin aktuální price a BTC prodejci na:http://www.bitcoinx.cz