MicroblogKoho to nezajímá, ať si...

Cena plynu - změna dodavatele

Publikováno 13.09.2012 v 12:31 v kategorii Novinky, přečteno: 90x

Často kladené dotazy

Jak k vám přejdu od současného dodavatele? Smlouva se současným dodavatelem plynu musí býti řádně ukončena, a to v souladu s jejími podmínkami. Pokud se rozhodnete, zajistíme vše za Vás. Sdělte nám adresu svého odběrného místa a EIC kód. Na jak dlouho se smlouvou zavazuji k odběru plynu? Smlouva se uzavírá na dobu určitou, a to 12 nebo 24 měsíců. Platí se poplatek za změnu dodavatele plynu? Změna dodavatele je bez poplatku. Mimo to Vám garantujeme, že Vás nezaskočí žádné další poplatky.

Jak si správně vybrat nového levnějšího dodavatele elektrické energie? Stále oblíbenějším řešením je porovnání cen elektřiny pomocí online kalkulačky cen elektřiny. Při využití kalkulačky cen elektrické energie můžete během několika minut porovnat ceny napříč celým trhem a vybrat ideálního dodavatele. V některých případech se mohou ceny elektřiny lišit až o částky přesahující deset tisíc korun ročně. Pomůžeme Vám vybrat si nového, levnějšího dodavatele elektrické energie. Pomůžeme Vám snadno porovnat aktuální nabídky všech dodavatelů elektřiny. Stačí vložit pár základní údajů o Vás a Vaší spotřebě elektřiny a v přehledné tabulce zjistíte ceny všech dostupných dodavatelů elektřiny v místě odběru a Vaši okamžitou úsporu. Aktuálně porovnáváme sazby a ceny elektřiny od více než 25 dodavatelů elektřiny. Pro větší přehlednost jsou v horní části tabulky doporučené a nejlevnější nabídky elektřiny. Stačí jedno kliknutí a můžete využít porovnání cen elektřiny a vybrat nejvýhodnější nabídku.

Neobávejte se změnit dodavatele plynu. Postup změny bude velmi snadný, nebudete platit ani korunu, žádné nebezpečí Vám nehrozí a v první řadě šetříte ročně stovky až tisíce korun. Rok 2006 přinesl nemalé úpravy. Od 1. ledna totiž můžete mít na výběr mezi různými dodavateli plynu. Je tedy jen na Vás, aby jste si udělali porovnání cen plynu od veškerých dodavatelů plynu, jenž na současném trhu pracuje, a zvolit si toho nejlevnějšího. Ceny se jistě mění neustále a zjístíte-li za několik málo měsíců, že bude jiný dodavatel levnější, změňte ho zas. Změnu můžete vykonat vždy jednou za půl roku. Bez zbytečného papírování. Logicky je se změnou dodavatele spojena nějaká administrativa. Ale Vás se bude týkat minimum z nich. Všechno za Vás totiž zařídí nový dodavate. Vy pouze podepíšete s novým dodavatel smlouvu a plnou moc. Veškeré další postupy, jenž budou se změnou spojené (např. sepsání a doručení výpovědi) již vyřídí on. A vše bývá mimo to bez poplatku. Za změnu dodavatele totiž nezaplatíte ani kč. Jedinou podmínkou je dodržení výpovědi, jenž běží tři měsíce. Bojíte se, že nový dodavatel zkrachuje, a Vy budete bez plynu? Není třeba mít strach. Bez energie zůstat nemůžete. V takovém případě Vás ochrání zákon. Při rozhodování jak snížit náklady může vaše volba padnout i na firmu HALIMEDES, která operuje na českém trhu s plynem od roku 2010 a vystupuje pod obchodní značkou PLYNULE.CZ. Určitěneprovedete chybný krok, protože využívá všech nástrojů, aby zákazníkům nabídlaplyn levněji než konkurenceNepoužívá totiž reklamu, tedy nemá náklady, které by zatížily zákazníkovu peněženku. Firma se zaměřuje zejména na domácnosti, ale i na organizace, plyn dodává rovněž do škol, tělovýchovným jednotám, nemocnicím a městským úřadům. ČR je odkázaná na jeho dovoz, který zajišťuje několik zahraničních společností. Již tady se cena odlišuje a dále u jeho distributorů. Distribucí se pak zabývají desítky domácích firem, k těm největším patří RWE, ČEZ, Vemex, Optimal Energy a mnoho dalších Od roku 2006 si však díky liberalizaci trhu mohou domácnosti i organizace vybírat svého dodavatele stejně jako je to třeba u povinného ručení, telefonního tarifu apod. Zvolit si ale toho nejsolidnějšího dodavatele zemního plynu až do domácnosti z pohledu ceny i servisu není pokaždé jednoduché. Změna dodavatele je zadarmo a navíc vám firma Plynule.cz zaručuje, že vás nemile nepřekvapí žádnými skrytými poplatky. Firmě Plynule.cz jde o to, aby koncovému zákazníkovi nabídla kompletní službu co nejlevněji, s minimálními náklady, s maximálním servisem, individuálním přístupem, flexibilitou a poradenskou činnostíZměna dodavatele plynu je pro zákazníka úplně bez rizika a hlavně zdarma Se všemi stávajícími obchodníky s plynem na trhu má firma Plynule.cz dobré vztahy a vzájemná spolupráce je bezproblémová.
Tags:cena zemního plynu, zemní plyn cena, plyn od rwe, ceník plynu rwe