MicroblogKoho to nezajímá, ať si...

Webdesign – Nenuťte Uživatele Přemýšlet

Publikováno 08.10.2012 v 12:24 v kategorii Novinky, přečteno: 100x

Jednou z hlavních specializací naší agentury jsou webové stránky a jejich tvorba. Využíváme přitom všech možností moderního webu. Na našich projektech pracujeme vždy s maximálním nasazením ať už se jedná a statické prezentační stránky nebo rozsáhlejší webové projekty. Pokud Vás zajímá naše práce a chcete se dozvědět více o webých stránkách neváhejte nás kontaktovat.

Popis našich produktů a služeb. Každý si určitě přijde na své. Specializace studia je tvorba webových stránek a internetový marketing (SEO) - tvoříme pouze úspěšné webové stránky pro naše milované klienty!

D solutions studio se specializuje na výrobů webových prezentací, internetový marketing (SEO,SEM, PPC), vývoj a správu webových řešení (eshopy, booking portály,portálů hromadného nakupování a další).

Webové stránky jsou v 21. století nezbytné pro každého, kdo chce na internetu prodávat nebo poskytovat informace a nezáleží na tom, zda jste živnostník, malá společnost nebo nadnárodní korporace. Pokud chcete být konkurenceschopní, potřebujete se prezentovat moderním způsobem a na místech, kde Vás potenciální zákazníci budou hledat. V dnešní době je trendem vyhledávat informace na webových stránkách a pokud vás potenciální zákazník na internetu nenalezne, jistě nalezne vaši konkurenci. Je tedy zřejmé, že webové stránky potřebuje každý kdo o sobě chce dát vědět.

Ovšem pozor! Nejsou stránky jako stránky. Dobré www stránky musí přinášet měřitelné výsledky a vytvořit takové stránky není jednoduché. Je třeba, aby www stránky splňovaly zejména následující kritéria:

Zkušenosti v oblasti tvorby webových stránek nám umožňují nabízet kvalitní služby, které vedou ke spokojenosti našich klientů. Naším zájmem je budovat dlouhodobou spolupráci a jsme připraveni poskytnout cenné informace v rámci realizace vašich projektů. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře a nechte si vytvořit nezávaznou cenovou nabídku. Společně pak můžeme vytvořit vaše úspěšné webové stránky.

Cestou k úspěchu webových stránek je to, aby byly vidět. Bez propagace na internetu budou webové stránky fungovat spíše jako internetová vizitka. Stránky budou existovat, nicméně je nikdo nenaleznena pokud nedostane jejich webovou (URL) adresu. Takové webové stránky nebudou plnit svůj účel. Správně fungující webové stránky musí být vidět a návštěvníci je musí objevit pokud budou hledat zboží či služby, které nabízíte. Cestou k propagaci webových stránek je internetový marketing a SEO optimalizace.

Na internetu je velké množství www stránek a odlišit se od konkurence není snadné. Je třbe navrhnout vhodnou strukturu a originální design, který bude korespondovat s prezentovanou společností či produktem. Návrhem struktury a grafického designu se zabývá webdesign. Některé společnosti v rámci úspory času a finančních prostředků volí předpřipravené šablony, které mohou být graficky atraktivní, nicméně jsou často používané na mnoha dalších stránkách, což jejich hodnotu značně snižuje. Další nevýhodou je, že šablony webových stránek většinou nekorespondují s vaším firemním designem ani produktem.

Mít profesionální webové stránky, které jsou vidět na internetu je velmi důležité. Neméně důležité je vědět jaké výsledky webové stránky přináší. Je důležité vědět kolik návštěvníků na vaše stránky chodí, z jakých zdrojů návštěvníci přicházejí a kde se na vašich stránkách pohybují. Je důležité, abyste věděli co je cílem vašich webových stránek, abyste mohli měřit jejich účinnost.

Cíle mohou být například registrace k odběru newsletteru, vyplnění kontaktního formuláře nebo zobrazení katalogu produktů. Díky těmto informacím lze měřit konverzi webových stránek, optimalizovat stránky a zvyšovat jejich výkonnost.

Doba kdy pro úpravu webových stránek byl potřeba webmaster je pryč. Webové stránky dnes může spravovat témeř každý prostřednictvím integrovaného systému pro správu obsahu. Tím se značně snižuje doba potřebná pro provedení úpravy webových stránek, což vám umožní pružně reagovat na vaše potřeby.

Předností našeho řešení v oblasti www stránek je zejména náš vlastní CMS systém (Content Management System), který umožňuje jednoduchou správu obsahu i bez znalosti HTML kódu. Úpravy stránek jsou stejně jednoduché jako psaní textu v aplikaci Microsoft Word nebo jiném textovém editoru.

Dejte vašemu webu originální a moderní design. Oprostěte se od uniformovaných šablon designu. Už za dva dny může být nový design vašich webových stránek hotov.

Kladu velký důraz na to, aby nové webové stránky každého zákazníka byly také úspěšné. Aby byly stránky úspěšné, je nutné aby se návštěvníci na webových stránkách snadno orientovali a mohli bez problémů odeslat objednávku, zaregistrovat se, kontaktovat provozovatele a podobně..

Vzhledem k poměrně malé snaze majitelů webových stránek dozvědět se, proč jim návštěvníci internetu nezavolají ani nenapíšou, prozradíme zde nejdůležitější příčiny neúspěšných webových stránek. Nejdříve bychom si však měli říct, co jsou úspěšné internetové stránky.

Začněte se věnovat svému webu co nejdříve. Pokud do tajemství úspěchu webových stránek neproniknete nyní, Vaše konkurence  se již o úspěšné webové stránky určitě zajímá. Je nejvyšší čas konkurenci předběhnout a získat tak tu část trhu, kterou by mohla získat právě Vaše konkurence.

V internetu existují vztahy, díky kterým některé informace zveřejnit nelze. Přesto se dostáváme často do situace, kdy odhalíme další souvislosti, další nastavení, konfiguraci algoritmu. Tyto informace jsou však chráněny před zveřejněním svými autory natolik, že se o jejich vyzrazení nebudeme ani pokoušet.

Mezi tyto informace patří především: nastavení algoritmů vyhledávačů (nastavení vah Google), způsob řazení odkazů, principy zobrazování odkazů, váhy jednotlivých vlastností při hodnocení webových stránek. Tyto informace jsou součástí provozního know-how vyhledávačů,  jejichž autoři si toto tajemství pečlivě chrání.

Webové stránky ano či ne? Takto dotaz určitě nestojí. Prezentovat webové stránky je dnes již skutečně nezbytné, jestliže to myslíte se svou firmou opravdu vážně. Jistě že jsme přesvědčeni, že spravovat internetové stránky pouze proto, že se to nosí je nesmysl. Www stránky musí k něčemu být a je nutné aby mířily k nějakému cíli. Účelem by mnoho být informování návštěvníka internetových stránek s novinkami ve službách, prodat výrobek nebo službu nebo pobavit, ale tím absolutně nejhlavnějším je trasformovat příchozího v zájemce a zájemce v zákazníka - to je ten hlavní cíl internetových stránek.
Udělat skutečně užitečnou www stránku, ale není vůbec snadné. Správně pracující web by měl dodržovat několik elementárních podmínek. Začínaje logickým umístění ovládacích prvků, přes dobrý textový obsah, střízlivou grafiku, správnou strukturu atd. Uvažovat o tom, že požádáte kolegu nebo jeho studujícího syna aby Vám v základním html kódu poslepoval web, určitě už nikdo nemůže. Oslovte raději profesionální tvůrce internetových stránek, ti určitě následují moderní postupy a potřeby svých klientů. Jestliže Vám nevyhovuje realizace webových stránek přes firmu, která se o vše postará, můžete se s klidem oslovit konkrétní odborníky jako jsou grafik, copywriter, SEO analytik, linkbuilder, kodér, programátor. Výborně vytvořená webová stránka musí návštěvníka navést k tomu, aby udělal požadovanou akci (call to action),
akcí může být:
  • vložit do nákupního košíku
  • provedení registrace
  • umístění příspěvku
  • vyplnění info formu
  • zaregistrování se k odebírání novinek
  • přidání stránky do oblíbených
  • odeslání doporučení známým
Máte-li zájem na tom aby potenciální klient některou z akcí udělal, je nutné mu to říci!
Velké množství provozovatelů webů investují obrovské sumy peněz do reklamy ať už do AdWords, Sklik nebo dalších PPC systémů, bannerů a jinak zvyšují návštěvnost webu, to je určitě dobré, ale pokud web není dobrý a nedovede návštěvníka tam kam chceme, jsou to špatně investované peníze. Skvěle vytvořené www stránky prodávají, tedy směřují k našemu cíli. Na druhou stranu skvělé www stránky bez návštěvníků také nám žádný profit negeneruje. A může být pozdě na to zjišťovat proč webovka nemaká, když tak mnoho dáváme do propagace a seo. Svěřte proto vytvoření internetových stránek opravdovým odborníků s kladnou odezvou od spokojených zákazníků.

úspěšné webové stránky http://www.rechberg.net/clanky/tags/webove-stranky/